AAAAAAAAAAAA

Skončené akce

Máme za sebou mnoho víkendových akcí, prázdninových aktivit i letních táborů,
a to z doby, kdy Artega působila ještě v okolí Načečic.
Zde pro památku necháváme seznam těch nejzajímavějších :-)


Dolní Dobrouč 2015 Dolní Dobrouč 2015
26. - 28. června 2015
Předprázdninová víkendovka s vojenskou tématikou. Dělostřelecká tvrz Bouda, vojenské muzeum Králíky, airsoft, Counterstrike, ubytování v krásné skautské základně v Dolní Dobrouči.

miniKSHN Medlešice Předvánoční víkend na medlešickém zámku
19. - 21. prosince 2014
Malá relaxační oddychovka před Vánoci opět v Medlešicích na zámku ve stylu předchozího Kdo si hraje, nezlobí. Tentokrát jsme se také kromě klasik podívali i na vánoční témata ;-)

KSHN9 Kdo si hraje, nezlobí IX - Prázdniny na medlešickém zámku
25. - 29. října 2014
Po delší době jsme zkusili zorganizovat novou akci, tentokráte přímo v Medlešicích na zámku. Prostory i přilehlý park byly pro takovou akci luxusní, a tak jsme si ji náležitě užili. Na programu byly počítačové hry, airsoft, laser game, sportovní hry v tělocvičně, ale i takové klidnější programy jako zámecké kino nebo dobytí parku ;-)

KSHN6 Kdo si hraje, nezlobí VIII - DDM Ježkovka Heřmanův Městec
7. - 11. března 2011
Tradiční akce na Ježkovce o jarních prázdninách. Největší zájem byl opět o airsoft a o výlet do pražského Beckilandu, ale pozadu nezůstaly ani další aktivity jako třeba hry na počítači, večerní hry na Ježkovce, kolínský aquapark a sport v tělocvičně zdejší základní školy.

Bouda Dělostřelecká tvrz Bouda 2010 - Dolní Dobrouč
30. dubna - 2. května 2010
Poznávací víkendovka s vojenskou tématikou pro menší děti. Průzkum dělostřelecké tvrze, která byla součástí unikátního pevnostního systému. Jeden a půl kilometru chodeb vybavených moderními technologiemi tehdejší doby. Průměrná teplota v podzemí kolem šesti stupňů. Vodní radovánky v krytém bazénu v České Třebové s 80m tobogánem. Táborák, opékání, airsoft, večerní hry na pc. Ubytování v celodřevěné skautské základně v Dolní Dobrouči.

Air Airsoft Chrudim - aprílové souboje na ploché dráze.
1. dubna 2010
Další ze sobotních bojů chrudimských airsoftových nadšenců. Komentáře fotek od Paky.

Air Airsoft Vlčnov + České Legie Města Chrudim
27. března 2010
Další ze sobotních dnů pro bojovníky z řad chrudimských nadšenců. Tentokrát se bitvy odehrávaly ve Vlčnově a tu pravou atmosféru dodala účast ostřílených válečníků z České Legie Města Chrudim.

KSHN6 Kdo si hraje, nezlobí VII - DDM Ježkovka Heřmanův Městec
22. - 26. února 2010
Jarní prázdiny v Ježkovce s tradičně bohatým programem pro menší i větší zájemce. Výlet do Backilendu, Aquapark Hradec Králové, papírové modely, hry na počítači a v klubovně, kino, airsoft, florbal a jiné hry v tělocvičně, stolní fotbálek, hokej, kulečník a další...

Air KSHN Mini Načešice + Sportovní pátky + airsoft v Chrudimi
22. až 24.ledna 2010
Víkend s Artegou v načešické klubovně, sportování v tělocvičně a sobotní odpoledne ve znamení mrazivých airsoftích bojů.

Air Sportovní pátek + Zimní airsoft Chrudim
8. a 9.ledna 2010
Další ze dvou sportovních odpolední v Chrudimi. Poprvé nám napadlo i hodně sněhu, takže airsoft měl své nové kouzlo bojů v bílých peřinách.

Air Airsoft - Chrudim
28. listopadu 2009
Airsoftové podzimní odpoledne plné Socomů a dalších akčních hračiček :)

KSHN6 Kdo si hraje, nezlobí VI - Chrudim
28. října - 1. listopadu 2009
Podzimní prázdniny v Chrudimi na ZŠ Dr. J. Malíka. Stejně jako v předchozích akcích s tímto názvem i zdejší děti čekalo plno programů, kterými mohly naplnit svůj volný čas. Airsoft, hry na počítači, aquapark v Hradci Králové, výlet do Beckilandu, bowling, florbal, fotbal, a další sportovní hry v tělocvičně.

Bouda Dělostřelecká tvrz Bouda 2009
25. - 28. září 2009
Poznávací víkendovka s vojenskou tématikou. Průzkum dělostřelecké tvrze, která byla součástí unikátního pevnostního systému. Jeden a půl kilometru chodeb vybavených moderními technologiemi tehdejší doby. Průměrná teplota v podzemí kolem šesti stupňů. Dále pak návštěva vojenského muzea Králíky s expozicí nejrůznějších zbraní a těžké techniky. Vodní radovánky v krytém bazénu v České Třebové s 80m tobogánem. Airsoft, paintbalka, vzduchovky, večerní hry na pc. Ubytování v překrásné celodřevěné skautské základně v Dolní Dobrouči.

Bambiriáda Zámek u Náchoda 2009, 2. turnus
17. - 23. srpna 2009
Druhý turnus sportovně - dobrodružné pobytové akce ve srubové osadě Zámek u Náchoda během letních prázdin 2009. I zde došlo na výlet do Adršpachu, vojenské pevnosti Dobrošov, airsoft, stolní tenis, trampolínu, díky počasí i na vícero koupání v bazénu s obří klouzačkou a samozřejmě také na nejrůznější sportovní či táborové hry.

Bambiriáda Zámek u Náchoda 2009, 1. turnus
11. - 17. července 2009
Sportovně - dobrodružná pobytová akce ve srubové osadě Zámek u Náchoda během letních prázdin 2009. Vojenská pevnost Dobrošov, podezmní chodby Josefov, výlet do Adršpachu, koupání v bazénu s obří klouzačkou, airsoft, stolní tenis, nohejbal, volejbal a další sportovní či táborové hry.

Bambiriáda Chrudimská Bambiriáda 2009
4. - 6. června 2009
Každoroční přehlídka činností občanských sdružení, klubů, DDM a jiných organizací, pracujících s dětmi a mládeží. Artega zde tentokrát zabrala docela slušný prostůrek a od čtvrtka do soboty se starala o zábavu malých návštěvníků. Ti si mohli vyzkoušet nízkolanovou dráhu, skákací boty, sumo obleky, jednokolku, trampolínu, stolní tenis nebo například Tryskomyš.

ikona_akce KSHN Mini - Načešice
14. - 17. listopadu 2008
Víkendová mini verze akce Kdo si hraje, nezlobí. Dominantou programu byl airsoft a hry na PC.

KSHN5 Kdo si hraje, nezlobí V - Chrudim
25. - 29. října 2008
Podzimní prázdniny v Chrudimi na ZŠ Dr. J. Malíka. Stejně jako v předchozích akcích s tímto názvem i zdejší děti čekalo plno programů, kterými mohly naplnit svůj volný čas. Airsoft, hry na počítači, aquapark v Hradci Králové, filmové studio, bowling, florbal, fotbal a další sportovní hry v tělocvičně, chrudimský krytý bazén a perličkou na konec byl velký skákací hrad.

Bouda Dělostřelecká tvrz Bouda
26. - 28. září 2008
Poznávací víkendovka s vojenskou tématikou. Průzkum dělostřelecké tvrze, která byla součástí unikátního pevnostního systému. Jeden a půl kilometru chodeb vybavených moderními technologiemi tehdejší doby. Průměrná teplota v podzemí kolem šesti stupňů. Dále pak návštěva vojenského muzea Králíky s expozicí nejrůznějších zbraní a těžké techniky. Vodní radovánky v krytém bazénu v České Třebové s 80m tobogánem. Airsoft, pinec, horolezecká stěna a ubytování v překrásné celodřevěné skautské základně v Dolní Dobrouči.

Bělá II Bělá pod Bezdězem 2008, 2.turnus
10. - 16. srpna 2008
Druhá skupinka s mladšími dětmi rovněž navštívila Máchův kraj za podobného počasí :) I zde jsme navštívili zříceninu v Michalovicích, hrad Bezděz, středověkou krčmu Dětenice, muzeum Škoda v Mladé Boleslavi, minigolf v Doksech, opláchli se v jezeře, vyřádili v airsoftu, sehráli noční hru a připravili dva táboráky :) Takový letní sportovně rekreační týden...

Bělá I Bělá pod Bezdězem 2008, 1.turnus
20. - 26. července 2008
Letos jsme znovu vyrazili do Máchova kraje, abychom si užili sluníčka i dešťů :) Na programu týdne byl hodně znát i airsoft, neboť naše skupinka je do něj celá zblázněná :) Tentokrát jsme byli i ve zřícenině v Michalovicích a na hradě Bezděz, pod kterým je vynikající vanilková zmrzlina :). Kromě dalšího jsme pak navštívili především jounglecreeck na druhé pláži, minigolf, středověkou krčmu v Dětenicích, muzeum Škoda v Mladé Boleslavi a kupodivu jsme se stihli i vykoupat :)

Třebíč Outdoorová Vysočina, Třebíč
24. - 26. října 2007
Pro příznivce outdoorových sportů proběhla další akce o podzimních prázdninách. Na programu dne byl paintball, airsoft, vysokolanové i nízkolanové centrum, horolezcká stěna a tzv. skok do prázdna. Ubytování v Třebíči s celodenně dostupným stolním fotbálkem.

Bělá II Bělá pod Bezdězem, 2.turnus
13. - 18. srpna 2007
Druhý sportovně-rekreační pobyt v Bělé pro další skupinu dětí. K nejzajímavějším programům opět patřil JoungleCreek (bláznivé lezení v korunách stromů), Máchovo jezero, výlet na hrad Houska a zříceninu v Michalovicích, pouť v Bělé, návštěva muzea Škoda v Mladé Boleslavi, minigolf v Doksech a i druhá partička se účastnila večerního programu ve středověké krčmě Dětenice.

Bělá I Bělá pod Bezdězem, 1.turnus
7. - 15. července 2007
Prázdninový sportovně-rekreační pobyt se spoustou programů. K těm nejzajímavějším jmenujme například JoungleCreek (bláznivé lezení v korunách stromů), Máchovo jezero, výlet na hrad Houska, pouť v Bělé, návštěva muzea Škoda v Mladé Boleslavi a jako bonus večerní program ve známé středověké krčmě v Dětenicích.

Paintball Paintball v Trutnově
15. května 2007
Seznamovací odpoledne s touto bojovou hrou pro děti z Kocbeře. Dva týmy proti sobě a nelítostné souboje o vlajky v hustých lesích a ve staré opuštěné hale.

Liberec Akvapark a Lunapark Liberec
16.- 18.března 2007
Víkendová akce ve spolupráci s DDM Ježkovka. Celodenní návštěva akvaparku a lunaparku- kolotoče, houpačky, dětské městečko, autodrom, divoký býk, skákací hrad a mnoho dalších drobností. Mezi vodní radovánky pak patřily hned čtyři tobogány s velkým lákadlem jménem Trychtíř, vodní jeskyně, chrliče vody, perličkové lázně, zkrátka vše, co dokáže nabídnout ten nejlepší akvapark v Čechách.

Kdo si hraje 4 Kdo si hraje, nezlobí IV
5.- 9.února 2007
Další veřejná akce pro děti z okolí Heřmanova Městce v DDM Ježkovka. Jarní prázdniny v rytmu sportovních a počítačových her, soutěží, návštěvy kina, kuželek a aquaparku.

Sportovní pátky Sportovní pátky 2006
listopad, prosinec 2006
Pravidelný kroužek sportovních her v tělocvičně Střední Zemědělské Školy v Chrudimi. Florbal, házená, vybíjená a další hry vždy každý druhý pátek odpoledne.

Kdo si hraje 3 Pevnost Boyard v Chocni
16.- 19.listopadu 2006
Prodloužená víkendová akce v Chocni. Hlavním programem byla imitace světoznámé soutěže Pevnost Boyard v klubovém provedení, doprovázena dalšími hrami a večerními programy včetně návštěvy plaveckého bazénu ve Vysokém Mýtě.

Kdo si hraje 3 Kdo si hraje, nezlobí III
26.- 29.října 2006
Veřejná akce pro děti z okolí Heřmanova Městce. Podzimní prázdniny v DDM Ježkovka, královéhradecký aquapark, florbal a další hry v tělocvičně ZŠ, počítače, kino, posilovna, klubové hry, dopravní hřiště a spousta dalších her.

Boskovice Boskovice
28.srpna - 2.září 2006
Sportovní tábor v turistické základně PS Boskovice. Fotbal, házená, klubové hry, minigolf, kulečník, bowling. Návštěva akvaparku v Boskovicích a Jihlavě, noční stezka k Boskovickému hradu, vyvolávání duchů, upíři...

Karvánky Karvánky, Třeboň
11.- 15.července 2006
Sportovně rekreační prázdninový pobyt v přírodě. Kempování v Karvánkách a v Chlumu u Třeboně, návštěva spřáteleného dětského táboru, strašidelné podzemí v podzámčí, házená, fotbal, stolní tenis, bowling... pro děti z obcí Svinčany, Načešice, Konopáč a Kocbeře.

Mělice Koupání na Mělicích
25. a 28.června 2006
Vodní dovádění na Mělicích u Přelouče. Pro krásné počasí se výlet zopakoval s dalšími dětmi o pár dní později. Fota pouze z druhé akce.

Víkendovka s Artegou Víkendovka s Artegou
16.- 18.června 2006
Pobytová akce v prostorech DDM Ježkovka a pod stany, návštěva dětského dne s armádou v Chrudimi, shlédnutí Volného poháru V.Rallye Pardubice, Koupání na Konopáči a na Mělicích.

Bambiriáda 2006 Chrudimská Bambiriáda 2006
24.- 26.května 2006
Každoroční přehlídka činností občanských sdružení, klubů, DDM a jiných organizací, pracujících s dětmi a mládeží. Artega zde opět nechyběla. Stejně jako minulý rok přinesla řadu her, které se dají při troše šikovnosti vyrobit i při hodinách pracovní výchovy.

Kdo si hraje 2 Kdo si hraje, nezlobí II
13.- 17.března 2006
Občanské sdružení Artega a DDM Ježkovka připravili pro děti spoustu programů, aktivit a her na letošní jarní prázdniny v Heřmanově Městci. Bohatý program od začátku až do konce od pondělí do pátku, a to opět s možností noclehu. Hlavními tahouny celého programu bylo několik větších aktivit s doprovodem spousty dalších podpůrných her a programů. Hry na počítači, vytváření velikonočního zajíčka ze sena, kreslení na sklo, florbal a fotbal v tělocvičně základní školy, natáčení scének v rámci filmového studia Artegáček, návštěva Královéhradeckého aquaparku, venkovní noční hra Bludičky...

Zoo Aquapark Jičín a Zoo Dvůr Králové nad Labem
10.prosince 2005
Jičínský aquapark se skokanským bazénem, divokou řekou, toboganem, Whirpooly a parní komorou nebo třeba vánoční ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. To byly jen hlavní body poslední víkendové akce roku 2005

Florbal Florbal
10.prosince 2005
Poslední sobotní odpoledne ve znamení florbalových zápolení v chrudimské sportovní hale.

PC DDM Kdo si hraje, nezlobí
9.- 10.prosince 2005
Páteční a sobotní akce v DDM Ježkovka v Heřmanově Městci. Místnost s počítačovými hrami s více než optimálním počtem dětí, hrajících na sesíťovaných počítačích. Zajištěn byl i program na odreagování, šipky, stolní hry, atd. Využita i možnost noclehu.

Lichnice Gotický den na Lichnici
23.července 2005
Návštěva Lichnice v dávné době minulé. Šermířské souboje, ukázky historických řemesel, zbraní a brnění, výroba nádob z hlíny a spousta dalších zajímavých věcí k poznávání.

Bambiriáda Chrudimská Bambiriáda 2005
26.-27.května 2005
Největší přehlídka činností občanských sdružení, klubů, DDM a jiných organizací, pracujících s dětmi a mládeží. Artega zde samozřejmě nemohla chybět.

Trutnov Jarní prázdniny v Trutnově
7.-9.března 2005
Třídenní poznávací pobyt v zasněžené podkrkonošské lokalitě, prohlídka města, sněhové bitvy, využití posledních bílých pokrývek letošní zimy.(c) 2015 ARTEGA, z.s.
Starý web Artegy